"Waar woorden tekort schieten spreekt de muziek" Hans Christian Andersen
 
Geregeld optredens bij Artamuse
Muziek maken doe je niet alleen voor jezelf, een muzikant houdt van publiek.

Optreden is bij ons heel gewoon, ook daar leer je enorm veel van.

Elke docent regelt een aantal optredens en er is een mega (Eind)uitvoering per schooljaar.
Van speciale uitvoeringen maakten we in het verleden professionele digitale geluids-opnames! Zo ook van de Hafabra Finale 2018
Ook in in dit trimester zullen we weer nieuwe opnames maken en hier voor u plaatsen.
Op een betreffende pagina kun je dan lekker onderuitgezakt terug luisteren naar die opnames en genieten van de muzikale prestaties van onze getalenteerde leerlingen. 
Op deze pagina van alle Finalisten een geweldige digitale opname: veel luisterplezier!
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-40.jpg
Christiaan Simons
Set-up
Solo
docent: Jo Meijs
Uncle Funk - G. Prince
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-45.jpg
Gianna Beaumont
bugel
piano: Suzanne Welters
docent: Jan van Hulten
Concertino nr. 2 - J. Porret
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-46.jpg
Sjors Hendriks   WINNAAR 
saxofoon alt
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welters
Papillon - P. Bouillon
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-50.jpg
Max Martinus
marimba
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
Dance of the Hippolollipops - E. Hatch
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-53.jpg
Marieke Coenen
bugel  WINNAAR 
piano: Suzanne Welters
docent: Henk Haan
Prélude et Ballade - G. Balay
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-55.jpg
Jonas Cornelissen
saxofoon alt
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welter
Sarabande et Allegro - G. Groviez
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-59.jpg
Marja van Kaam
dwarsfluit   WINNAAR 
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
Ballade - A. Perilhou
00:00 / 00:00
ArtamuseSolistenconcoursHafa2019-56.jpg
Gemmea Esselaar
saxofoon tenor
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welters
Far Corner - D. Maske
00:00 / 00:00
Jules Debie
kleine trom
docent: Jo Meijs
Solo
Brilsmurf - F. Rademakers
00:00 / 00:00
Ties Wijnen              WINNAAR
trompet
docent: Henk Haan
piano: Suzanne Welters
Spica - Vander Cook
00:00 / 00:00
Fiene Klinkers
klarinet
docent:
piano: Suzanne Welters
Tout Simplement - G. Dangain
00:00 / 00:00
Dylan Turubassa
multi percussion
docent: Jo Meijs
Fantasie Mars - J. Gallardo
00:00 / 00:00
Koen Delil      WINNAAR
hoorn +  overall Winnaar  !!  
docent: Jan Kitzen
piano: Suzanne Weltersn
The Victor - R.M. Endresen
00:00 / 00:00
Anne Mevis
dwarsfluit

docent: Frank Habets

docent: Frank Habets

The Good,Bad & Ugly - E. Morricone
00:00 / 00:00
Sem Dreissen
snare drum
docent:
Solo
Moving - G. Prince
00:00 / 00:00
Bente Schiffeleers   WINNAAR
docent: Jan Kitzen
piano: Suzanne Welters
Altair - Vander Cook
00:00 / 00:00
Lisette Junghans
dwarsfluit
docent: Frank Habets
piano: Frank Habets
Cantilena voor Lidwina - R. Smeets
00:00 / 00:00
Chris Schmeitz
bugel    WINNAAR 
piano: Suzanne Welters
docent: Jan Kitzen
Punchinello - Vander Cook
00:00 / 00:00
Danaé Banser
alt saxofoon
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welters
Divertissement Tzigane - F. Antonini
00:00 / 00:00
Logo_Artamuse_pms_rood_2-400x400.jpg

Artamuse 
Postbus 499
6160 AL Sittard-Geleen

Artamuse Beek
Dr. Stassenstraat 88
6191 VP Beek

046 428 01 00 

Artamuse Buchten
p/a Kerkvonderen 11
6122 CK Buchten
046 428 01 00

Artamuse Geleen
p/a Graaf Huyn College
Jos Klijnenlaan 683
6164 AP Geleen

046 428 01 00

Artamuse Sittard
Broeksittarderweg 1
6137 BH Sittard

046 451 89 51

Artamuse Stein
p/a  MFC De Grous
Heerstraat-Centrum 38
6171 HW Stein

046 428 01 00