"Waar woorden tekort schieten spreekt de muziek" Hans Christian Andersen
 
Geregeld optredens bij Artamuse
Muziek maken doe je niet alleen voor jezelf, een muzikant houdt van publiek.

Optreden is bij ons heel gewoon, ook daar leer je enorm veel van.

Elke docent regelt een aantal optredens en er is een mega (Eind)uitvoering per schooljaar.
Van speciale uitvoeringen maakten we in het verleden professionele digitale geluids-opnames! Zo ook van de Hafabra Finale 2018
Ook in in dit trimester zullen we weer nieuwe opnames maken en hier voor u plaatsen.
Op een betreffende pagina kun je dan lekker onderuitgezakt terug luisteren naar die opnames en genieten van de muzikale prestaties van onze getalenteerde leerlingen. 
Op deze pagina van alle Finalisten een geweldige digitale opname: veel luisterplezier!
Lynn Tijssen
hoorn  WINNAAR
piano: Suzanne Welters
docent: Jan Kitzen
Nocturno - F. Strauss
00:00 / 00:00
Kylian Westers
xylofoon
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
Le Basque - M. Marais
00:00 / 00:00
Guillaume Strijdhagen
kleine trom
solo
docent: Frank Habets
Playing Scotch - G. Bomhof
00:00 / 00:00
Annick Martinus    Aanmoedigingsprijs 
saxofoon sopraan
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welters
Introduction and Czardas - Sol B. Cohen
00:00 / 00:00
Joep Tummers
hoorn
piano: Suzanne Welters
docent: Jan Kitzen
Thema und Variationen - F. Strauss
00:00 / 00:00
Guillaume Strijdhagen
marimba  WINNAAR
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
A dancer at heart - B. Molenhof
00:00 / 00:00
Jonas Cornelissen
saxofoon alt
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welter
Nuits Blanche - A. Crepin
00:00 / 00:00
Max Hubens
bastrombone  WINNAAR
piano: Suzanne Welters
docent: Bert Dirks
Concerto part 1 - D. Bourgeois
00:00 / 00:00
Wout Vaasen
drumset
solo
docent: Gian Prince
Battida - G. Prince
00:00 / 00:00
Gemmea Esselaar
saxofoon tenor
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welters
Fantaisie - D. Bédard
00:00 / 00:00
Koen Delil
hoorn
docent: Jan Kitzen
piano: Suzanne Welters
The Hunt - J.D. Ployhar
00:00 / 00:00
Brandon Aretz
kleine trom
docent: Jo Meijs
solo
Little March & Dance - G. Bomhof
00:00 / 00:00
Antoine Strijdhagen WINNAAR
dwarsfluit
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
The good, the bad & ugly - E. Morricone
00:00 / 00:00
Géke Beckers
marimba
solo
docent: Jo Meijs
Can can - Offenbach arr. Jo Meijs
00:00 / 00:00
Benthe Cornelissen
saxofoon sopraan WINNAAR

piano: Suzanne Welters

docent: Suzanne Welters

Un petit Chinois à Dinant - A. Crepin
00:00 / 00:00
Kiki Palmen
trompet
piano: Suzanne Welters
docent: Henk Haan
Centaurus - Vander Cook
00:00 / 00:00
Jannes van den Berg
marimba  WINNAAR
solo
docent: Frank Habets
Polka en Galop - L.Weijmans
00:00 / 00:00
Esmee Sijstermans
klarinet
piano: Suzanne Welters
docent: Ger Hubens
Valsinella - M. Faillenot
00:00 / 00:00
Noah Colaris   WINNAAR
euphonium
piano: Suzanne Welters
docent: Bert Dirks
Punchinello - Vander Cook
00:00 / 00:00
Kira Gielen
saxofoon alt
piano: Suzanne Welters
docent: Suzanne Welters
Petite suite en Saxe - Derveaux
00:00 / 00:00
Logo_Artamuse_pms_rood_2-400x400.jpg

Artamuse 
Postbus 499
6160 AL Sittard-Geleen

Artamuse Beek
Dr. Stassenstraat 88
6191 VP Beek

046 428 01 00 

Artamuse Buchten
p/a Kerkvonderen 11
6122 CK Buchten
046 428 01 00

Artamuse Geleen
p/a Graaf Huyn College
Jos Klijnenlaan 683
6164 AP Geleen

046 428 01 00

Artamuse Sittard
Broeksittarderweg 1
6137 BH Sittard

046 451 89 51

Artamuse Stein
p/a  MFC De Grous
Heerstraat-Centrum 38
6171 HW Stein

046 428 01 00