Muziek luisteren
"Waar woorden tekort schieten spreekt de muziek" Hans Christian Andersen
 
Geregeld optredens bij Artamuse
Muziek maken doe je niet alleen voor jezelf, een muzikant houdt van publiek.

Optreden is bij ons heel gewoon, ook daar leer je enorm veel van.

Elke docent regelt een aantal optredens en er is een mega (Eind)uitvoering per schooljaar.
Digitale opnames
Van speciale uitvoeringen maakten we in het verleden professionele digitale geluids-opnames! Zo ook van deze Hafabra Finale 2017
Ook in in dit trimester zullen we weer nieuwe opnames maken en hier voor u plaatsen.
Op een betreffende pagina kun je dan lekker onderuitgezakt terug luisteren naar die opnames en genieten van de muzikale prestaties van onze getalenteerde leerlingen. 
Hou ons A-zine in de gaten voor de meest recente opnames!!
Guilaume Stijdhagen
marimba WINNAAR
solo
docent: Frank Habets
Etude 1955 - E. Hatch
00:00 / 00:00
Iris van der Heijden
hoorn
piano: Suzanne Welters
docent: Jan Kitzen
Romance Op. 36 - C. Saint-Saëns
00:00 / 00:00
Anne Schurgers
dwarsfluit
harp: Josephine van Son
docent: Frank Habets
Haru No Umi - J. Molnar
00:00 / 00:00
Remco Arets
marimba 
solo
docent: Frank Habets
The dance of the hippollipops - E. Hatch
00:00 / 00:00
Max Hubens
bastrombone WINNAAR
piano: Suzanne Welters
docent: Bert Dirks
Concertino - E. Sachse
00:00 / 00:00
Rikke Geelen
dwarsfluit
piano: Suzanne Welters
docent: Frans Rievers
Suite in A deel1: Ouverture - G. Ph. Telemann
00:00 / 00:00
Camiel Lemmens
hoorn WINNAAR
piano: Suzanne Welters
docent: Jan Kitzen
Concerto in F - F. Strauss
00:00 / 00:00
Morgaine Westers
dwarsfluit
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
Fantasie Pastorale Hongroise - F. Doppler
00:00 / 00:00
3de Divisie
2de Divisie
1ste Divisie
Hafabra FINALE 2017
Dylan Turubassa
kleine trom  WINNAAR
solo
docent: Jo Meijs
Minet - F. Rademakers
00:00 / 00:00
Thijmen de Ruiter
trompet
docent: Jan van Hulten
piano: Suzanne Welters
Albatros - Vander Cook
00:00 / 00:00
Lisette Junghans
dwarsfluit
piano: Frank Habets
docent: Frank Habets
Walking in the Air - H. Blake
00:00 / 00:00
Fritz Meures
marimba
solo
docent: Frank Habets
Polka en Galop - I. Weijman
00:00 / 00:00
Chris Schmeitz
bugel
piano: Suzanne Welters
docent: Henk Haan
Altair - VanderCook
00:00 / 00:00
Kira Gielen 
saxofoon alt  WINNAAR

piano: Suzanne Welters

docent: Suzanne Welters

Un petit Chinois à Dinant - A. Crepin
00:00 / 00:00
Bas Göritzer+Cas Hendrix
drum duet
duet
docent: Gian Prince
Four Sticks - G. Bomhof
00:00 / 00:00
Danique Kocken
bugel WINNAAR
piano: Suzanne Welters
docent: Henk Haan
Antares - Vander Cook
00:00 / 00:00
Meike Goffin
dwarsfluit
piano: Suzanne Welters
docent: Frans Rievers
Sadegurerchused'l - A. Schwartz
00:00 / 00:00
Lynn Tijssen WINNAAR
hoorn
piano: Suzanne Welters
docent: Jan Kitzen
Konzert in B Dur - J.D. Skroup
00:00 / 00:00
Yasmine Fraats
fagot
piano: Suzanne Welters
docent: Geert Brouwers
Four Sketches - Gordon Jacob
00:00 / 00:00
5de Divisie
Starters Divisie
Jeugd Divisie
4de Divisie
Logo_Artamuse_pms_rood_2-400x400.jpg